Napsali o násCo se píše ...

Pokud někdo z čtenářů má k dispozici nějaké články,které zde ještě nejsou uvedeny, budeme velmi potěšeni, zašlete–li nám je na adresu info@pruzkumnik.cz. Popřípadě poštou na adresu kontakty.

Computer [Internet]

5. 8. 2004 ... strana 84

Vysvědčení

Nápad
Oddílové kroniky, nástěnky a cancáky už nahrazující aspoň doplňují webové stránky. Pro děti s přístupem na internet to musí být opravdu příjemné vnoření do jejich oblíbeného zeleného světa (byť tvořeného binárním kódem).

Obsah
Už úvodní stránka slibuje, že informací zde naleznete více než dost. Názvy hlavních položek nabídky jsou tentokrát opravdu výstižné - Koná se právě teď!, Zajímavosti, drby, klepy, Fotografie, pohlednice, Kalendář akcí, Schůzky družin, Historie klubu atd. Kromě tohoto je v pravé části ukryta hodně maskovaná další nabídka, která mě osobně, coby nečlena, zaujala více. Například Slavné výroky nebo Družinové pokřiky mě opravdu pobavily.


Zpracování
Nejedná se o žádný graficky výrazný počin, ale barvy i ikony jsou pro děti jistě příjemnější, než čisté minimalistické prezentace v odstínech šedé. Za výrazné minus ale považuji to, že odskokem na jakoukoli vnitřní stránku přichází návštěvník o položky nabídky a musí se složitěji vracet přes nápisy Zpět. Použité PHP dovoluje vytvoření sekcí jako například Vzkazy či přihlášení registrovaným uživatelům.


Hodnocení

celkové hodnocení
(maximum je 5 hvězdiček)

Hodnocení

Michaela (Mishka) Suchá