Vzkazy čtenářů Vzkazy

Marian

19. ledna 2016, 8:18

Podle sdělení pana Mullera z penzionu Pustiny jsou sněhové podmínky dobré, všechny vleky jezdí a už se na nás těší.

Pavel a Lucka Doušovi

6. prosince 2015, 17:44

Přátelé, kamarádi a sousedé, všem lidem dobré vůle na vědomost se dává, že v Nebovidech na tvrzi bude příští sobotu 12. 12. velká sláva. Přijďte s námi po roce prožít pravé staročeské Vánoce. Akce pro všechny generace, za každého počasí, s vánoční atmosférou, která Vás zaručeně chytne a nepustí. Jarmark s originálními dárečky pod vánoční stromečky, jitrničky do břicha né do ledničky, zazpíváme koledy pro dítka i pro dědy, zvířátka a Čertovská pohádka potěší nejen Vaše robátka. Srdečně zve a těší se na Vás spolek Nebovidská tvrz. Co jsme zač? Mrkněte na web či fanděte na facebooku http://www.nebovidskatvrz.cz/ https://www.facebook.com/NebovidskaTvrz

rodiče Janči z Broučků

29. července 2015, 16:48

Pozdrav a velký dík posíláme všem, kteř se postarali o bezva tábor pro naše děti. Poděkování od nás patří i starším táborníkům, kteří pomohli nováčkům vše v pohodě a spokojenosti přežít. Janě se moc pobyt líbil a už se těší na další dobrodružství s kamarády nejen na příštím táboře, ale i během roku. Ještě jednou díky :-)

T. K. Arnika všechny zve na Den země

4. března 2015, 17:37

V sobotu 18. dubna v kaštanové aleji – lesopark Borky, Kolín: Dopoledne od 10 hodin proběhne úklid lesoparku. Sejdeme se v kaštanové aleji - dobrovolníci dostanou pytle, rukavice a na sesbírané odpadky bude v místě připraven kontejner. Na všechny účastníky úklidu čeká odměna. Odpoledne ve 13 hodin začne hlavní program. Bude připraveno mnoho ekoher pro děti i dospělé. Dozvíte se spoustu informací o třídění a zpracování odpadu, naučíte se poznávat rostliny, zvířata. Na tvořivé návštěvníky čekají výtvarné dílničky, kde si mohou vyzkoušet zpracovat ovčí vlnu, plést košíčky z pedigu, využívat recyklovatelné materiály a mnoho dalších. K vidění budou živá zvířata, ovce, kozy a koně. Těšit se můžete na hudební vystoupení zpěvačky Keiko. Dobrovolné vstupné bude věnováno Záchranné stanici pro zraněné živočichy v Pátku.

Gepard

15. ledna 2015, 19:42

Ahoj všichni, byl jsem požádán o to abych uspořádal výpravu o jarních prázdninách. Ještě nevím jak budu mít já a ostatní vedoucí čas, ale pokusím se tuto výpravu uskutečnit.Pokud se bude konat tak ji dám co nejdříve na stránky. Takže kdo pro svou ratolest nemá plán, může jí poslat na jednu,dvě nebo tři noci na Nouzov.

Gabriska

14. ledna 2015, 19:43

Ahoj Průzkumníci. Minulá výprava s Albínem a Gepem se mi moc líbila. Nešlo by naplánovat i něco podobného na jarní prázdniny? Moc by mně to potěšilo. :-D

rodiče Nutrie

30. července 2014, 18:28

I my přidáváme jedno velké DÍKY nejen vedoucím, ale i starším táborníkům, kteří se obrnili trpělivostí a pomáhali zejména začátečníkům překonat letošní pobyt v přírodě. Díky Vám a skvěle vymyšlené celotáborové hře naše dcera Natálka (Nutrie) byla nadšená a těší se na další společné léto. Velké Díky Všem

Gábíkova maminka :-)

30. července 2014, 12:43

Ahoj všem, přijměte prosím jedno rodičovské poděkování za vaši péči a starost na táboře o Gábíka (Archeeho). Moc děkujeme všem, kteří se starali a dělali zábavu - náš kluk byl nadšený, o táboře mluví jen v superlativech a příští rok chce jet zase...:-). Prosím vyřiďte velké díky MK, který byl s Gábíkem ve stanu - je nám jasné, že i díky němu vše proběhlo hladce - bohužel už jsme mu nestihli poděkovat osobně. Děláte bezva práci a ještě jednou díky za váš čas, elán a chuť do práce s dětmi.

Áťa

10. června 2014, 17:50

Gratulujeme nejaktivnějším dětem: Majdě, Nelče, Nutrii, MK, Monče L., Postrachovi, Agátce, Workymu a Dáje. Přejeme jim, ať si užijí zasloužený Velký tah. Letos však ani ostatní nepřijdou zkrátka a mohou se připojit a podniknout poslední výlet tohoto školního roku na nebovidskou tvrz. Tam či onam, už se na vás těšíme :)

Áťa

3. května 2014, 18:43

Děti z družiny Broučků, které nechtějí kvůli svátku přijít o další schůzku, ale naopak si chtějí užít schůzku prodlouženou, přijďte ve čtvrtek 8. 5. již ve 14:00! V rámci přípravy na Nouzovskou třístovku si rozděláme oheň, kde si můžeme opéct buřta (pokud si ho doneseme). Povíme si také něco o stavbě přístřeší, balení batohů, o přírodě, o hvězdné obloze, o cestování a orientaci atd. Třístovka se blíží, tak ať jsme připraveni! :) Konec schůzky bude v 17:00.


od nejnovějších | od nejstarších

<<< předchozích | další >>>


Přidej vzkaz ...

autor:

text:

Jaký je součet čísel 3 a 7?