Bezpečnostní opatření proti šíření koronaviru se již rozvolňují, a bylo by tedy možné za určitých hygienických podmínek opět organizovat schůzky družin. Po pečlivém zvážení všech pro a proti však vedení dospělo k názoru, že právě tyto podmínky by nám schůzky dosti znepříjemňovaly a některé by byly v naší situaci i nereálné.

Schůzky tedy zůstávají až do konce školního roku zrušené, s výjimkou posledního červnového týdne, ve kterém se přeci jen ve družinách sejdeme, abychom se před prázdninami naposledy potkali a rozloučili. Informace k těmto schůzkám Vám během června poskytnou družinoví vedoucí.

Stejně tak zůstávají v tomto školním roce zrušené všechny výpravy a jiné akce. Věříme, že od září už bude možné činnost klubu obnovit v plném rozsahu a že se s Vámi všemi budeme opět potkávat!

Na závěr pro Vás ale máme i jednu dobrou zprávu. Již je jisté, že stanové tábory do 100 lidí mohou v červenci probíhat. Tábor tedy opravdu bude! Všem přihlášeným pošle Rony v nejbližší době bližší informace k organizaci a průběhu tábora.

Ve čtvrtek 20. února se naši vedoucí zúčastnili jako dobrovolní pomocníci Her pro radost. Tuto sportovní akci pro lidi s handicapem pořádá již osmnáctým rokem ZŠ, MŠ a PŠ Kolín.
Děkujeme pořadatelům za možnost se této události zúčastnit a zažít na vlastní kůži atmosféru radosti, spolupráce a souznění, která Hry provázela.

Fotky a více informací o akci najdete na webu Kolínského deníku.

Zahájili jsme vybírání členských příspěvků za rok 2020.
Informace k platbě naleznete v sekci klubové příspěvky.

Při platbě prosíme o důsledné vyplnění poznámky pro příjemce - jméno, příjmení, družina.

Termíny pro školní rok 2019 - 2020
Kalendář - výpravy a další akce.
Schůzky - družinové schůzky.

Zajímavosti, drby, klepy

K dnešnímu dni je nás 107 řádných členů Průzkumníků. Nejlepší platební morálka za poslední roky.

22. 4. 2020, Marian

Vzkazy čtenářů

Poslední výzva k zaplacení členských příspěvků za rok 2019 směřuje k nestorům a pracovní družině. Příští týden musím agendu uzavřít.

přidat vzkaz | zobrazit ostatní

Slavné výroky

Krtek si vzal na výpravu jako záložní boty holínky. Absolvoval v nich asi 18 kilometrů.
Slon: Tak Krtku, co holinky? Kolik puchejřů?
Krtek: Na holinkách žádný…
 

Nouzovská třístovka

 
Powered by Betelgeuze technology
 
 

(c) T. K. Průzkumník 1997 - 2020 | Vaše připomínky | návštěvnost načítají se google data