Drazí kamarádi,
bezpečnostní opatření proti šíření koronaviru se již rozvolňují, a bylo by tedy možné za určitých hygienických podmínek opět organizovat schůzky družin. Po pečlivém zvážení všech pro a proti však vedení dospělo k názoru, že právě tyto podmínky by nám schůzky dosti znepříjemňovaly a některé by byly v naší situaci i nereálné.

Schůzky tedy zůstávají až do konce školního roku zrušené, s výjimkou posledního červnového týdne, ve kterém se přeci jen ve družinách sejdeme, abychom se před prázdninami naposledy potkali a rozloučili. Informace k těmto schůzkám Vám během června poskytnou družinoví vedoucí.

Stejně tak zůstávají v tomto školním roce zrušené všechny výpravy a jiné akce. Věříme, že od září už bude možné činnost klubu obnovit v plném rozsahu a že se s Vámi všemi budeme opět potkávat!

Na závěr pro Vás ale máme i jednu dobrou zprávu. Již je jisté, že stanové tábory do 100 lidí mohou v červenci probíhat. Tábor tedy opravdu bude! Všem přihlášeným pošle Rony v nejbližší době bližší informace k organizaci a průběhu tábora.

Přejeme všem poklidné a slunečné dny.

Vážení rodiče, milí kamarádi,
doufáme, že jste všichni zdraví a že současné dění zvládáte.
Ačkoli je momentálně situace ohledně táborů nejasná a někteří odborníci hovoří o povolení táborů až v srpnu, my pevně doufáme, že se vše uklidní natolik, aby mohl náš tábor proběhnout stejně jako každý rok. Zahajujeme proto rozdávání přihlášek.

Abychom dodrželi všechna bezpečnostní opatření, přistoupíme letos k distribuci bezkontaktní. Pokud máte zájem svou ratolest na tábor přihlásit, obraťte se prosím nejdéle do 28.4. e-mailem na Rony (tereza.bukacova@pruzkumnik.cz). Ta Vám následně zašle přihlášku a podrobnější informace ohledně jejího zpětného zaslání a ceny tábora.

Tábor bude probíhat v termínu 4.–25.7.2020 a je určen členům klubu, kteří budou mít v době tábora dokončenou první třídu. Jestliže budou podobné akce vládou kvůli šíření koronaviru o prázdninách zakázané, tábor bude zrušen a zaplacená částka Vám bude navrácena v plné výši.

Pokud máte ohledně tábora jakékoli dotazy, obracejte se na Rony, na e-mailovou adresu uvedenou výše.

Přejeme všem pevné zdraví!

Vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření koronaviru jsou až do odvolání všechny schůzky, výpravy a jiné akce pořádané klubem T. K. Průzkumník zrušeny.

Doufáme, že se vše brzy uklidní a my se budeme moct opět společně potkávat.

Přejeme všem pevné nervy a zdraví!

Ve čtvrtek 20. února se naši vedoucí zúčastnili jako dobrovolní pomocníci Her pro radost. Tuto sportovní akci pro lidi s handicapem pořádá již osmnáctým rokem ZŠ, MŠ a PŠ Kolín.
Děkujeme pořadatelům za možnost se této události zúčastnit a zažít na vlastní kůži atmosféru radosti, spolupráce a souznění, která Hry provázela.

Fotky a více informací o akci najdete na webu Kolínského deníku.

Zahájili jsme vybírání členských příspěvků za rok 2020.
Informace k platbě naleznete v sekci klubové příspěvky.

Při platbě prosíme o důsledné vyplnění poznámky pro příjemce - jméno, příjmení, družina.

Letos jsme se s nejúspěšnějšími vazači opět vydali do Ostravy, abychom náš oddíl reprezentovali na Mistrovství ČR v Uzlařské regatě. Gratulujeme především Tomovi, který v kategorii Kadetů vybojoval 4. místo, a Houbovi, který se v Lodnících umístil na 5. místě.

V sobotu 7. prosince v tělocvičně Obchodní akademie Kolín proběhl 21. ročník Uzlařské regaty.
Na startovní čáru se postavilo 52 závodníků nejen v klasickém závodě, ale třeba i v regatě družstev, naslepo či rodičů a dětí.
I letos nás přijeli navštívit kamarádi z Shawnee Zábřeh , kteří předvedli skvělé výkony a v několika kategoriích získali cenné kovy.
Vítězství obhájil Mičkinikwa z oddílu Shawnee Zábřeh s časem 18,1 s, druhé a třetí místo pro náš klub vybojovali Slon (20,6 s) a Iveta (21,2 s).
Celkové výsledky

Termíny pro školní rok 2019 - 2020
Kalendář - výpravy a další akce.
Schůzky - družinové schůzky.

Zajímavosti, drby, klepy

K dnešnímu dni je nás 107 řádných členů Průzkumníků. Nejlepší platební morálka za poslední roky.

22. 4. 2020, Marian

Vzkazy čtenářů

Poslední výzva k zaplacení členských příspěvků za rok 2019 směřuje k nestorům a pracovní družině. Příští týden musím agendu uzavřít.

přidat vzkaz | zobrazit ostatní

Slavné výroky

Oddílová značka odboč vlevo.
Ted: Jdi vlevo rychle.
Oddílová značka odboč vlevo rychle.
Ted: Odboč ještě rychleji.
 

Nouzovská třístovka

 
Powered by Betelgeuze technology
 
 

(c) T. K. Průzkumník 1997 - 2020 | Vaše připomínky | návštěvnost načítají se google data