PF 2019
T. K. Průzkumník přeje všem čtenářům našeho webu
úspěšný rok 2019.

V sobotu 1. prosince v tělocvičně Obchodní akademie Kolín proběhl 20. ročník Uzlařské regaty.
Na startovní čáru se postavilo bezmála 80 závodníků nejen v klasickém závodě, ale třeba i v regatě družstev nebo v kategorii Rodič a dítě.
Letos nás přijeli navštívit kamarádi z klubů z Česka i Moravy - Shawnee Zábřeh Junák Český Brod, T. K. Mustang a T. O. Kamarádi Šumperk - kteří nám do závodu vnesli nové výzvy.
Celkovým vítězem se stal Mičkinikwa z oddílu Shawnee Zábřeh s časem 16,4 s.

Podrobné výsledky | Fotogalerie klubu | Fotogalerie Šavani

Hlasujte pro novou podlahu v naší klubovně
V projektu STAVÍME VÁM SEN bojujeme s ostatními o pomoc při splnění našeho snu. I váš hlas pomůže.

Hlasujte na https://www.lepsimisto.cz/stavime-vam-sen/ Každý hlasující (telefonní číslo) může během jednoho hlasování dát až tři hlasy.

Plánovaným projektem je vybudování podlahy ve společné klubovně kolínských spolků T. K. Průzkumník, T. K. Oregon, T. K. Utah a T. K. Stopaři.
Po rekonstrukci střechy budovy získaly spolky využívající společnou klubovnu možnost rozšířit své aktivity také do prostoru uvolněného podkroví. Je však nutné kompletně vybudovat novou podlahu, aby mohl vzniknout pro děti nový prostor o ploše více než 110 m2.
Uvedená plocha znamená dost místa, na kterém mohou vzniknout nová přátelství, dostatečný prostor pro společné hry, kurzy vedoucích a různé workshopy pro všechny členy spolků.
Děkujeme za všechny vaše hlasy!

Termíny pro školní rok 2018 - 2019
Kalendář - výpravy a další akce.
Schůzky - družinové schůzky.

V sobotu 29. září proběhl jubilejní 20. ročník Vlajkové hry.
V poledne se do okolních lesů rozeběhlo 23 hráčů ze čtyř týmů. Po vybudování svých základen se pustili do hledání nepřátelských kempů a bojů s ostatními hráči. Po setmění klesla teplota, ale rozhodně ne intenzita potyček. Nakonec z bojů vyšli nejlépe modří a zvítězili.
podrobné výsledky

Koná se právě teď

kam:

Vysoké Studnice

sraz:

17:25 hodin, 25. 1. 2019, pátek
Hlavní nádraží Kolín

návrat:

13:15 hodin, 27. 1. 2019, neděle
Hlavní nádraží Kolín

s sebou:

270 Kč, spacák, karimatku, malý batoh (na jednodenní výlet), jídlo na 3 dny, dostatek teplého oblečení, vhodnou obuv, přezůvky do klubovny, pláštěnku, šátek, uzlovačku, papír, tužku. Doporučené, ale nikoliv povinné: termoska na čaj (bude se vařit společný).

poznámka:

Ubytovaní je zajištěno ve skautské klubovně ve Vysokých Studnicích (12 km východně od Jihlavy). Je vybavena sociálním zařízením a kuchyňkou. V sobotu ráno bude možnost doplnit zásoby v místní samoobluze. K účasti na výpravě je nutná registrace. Vzhledem k turistické náročnosti není výprava určená pro členy nejmladší družiny.

Králik - 732 668 473

registrace: prostřednictvím webu

Registrace na akci | Událost pro Outlook ve formátu iCalendar | Tisknout více pozvánek na A4 15. 1. 2019, Králik

Zajímavosti, drby, klepy

Ve čtvrtek 16.ledna oslaví krásné 80. narozeniny zakladatel našeho klubu pan Miloslav Mokrý. Vedení klubu přeje oslavenci pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti do dalších let.

10. 1. 2019, Marian

Vzkazy čtenářů

Tak jsme se rozhodli doraziti na vaši Uzlařskou regatu a poměřit své rychlé prstíky. Už se těšíme, že poznáme nový oddíl, který má tak dlouhopu historii a tradici. A pozor dorazí s námi i Kraken :.-)))

přidat vzkaz | zobrazit ostatní

Slavné výroky

ByMee: Krtek a adidasky? Vietnamky má!
 

Nouzovská třístovka

 
Powered by Betelgeuze technology
 
 

(c) T. K. Průzkumník 1997 - 2019 | Vaše připomínky | návštěvnost načítají se google data