12. červen se pomalu ale jistě blíží a asi nikdo z nás si nedovede tuto oslavu představit bez výročního trička.
A protože 50 let je přeci jen významné jubileum, připravili jsme letošní tričko dokonce ve dvou variantách! Navíc máte vůbec poprvé možnost si u nás objednat oddílový plecháček, a to hned ve dvou barevných provedeních!

Abychom měli jistotu, že triček i plecháčků bude dost pro všechny, kdo o ně budou mít zájem, vytvořili jsme pro vás formulář, prostřednictvím kterého si můžete oboje předem objednat!

Ačkoli necháme ode všeho vyrobit trochu víc, primárně se budeme řídit počtem objednávek skrze tento formulář. Proto prosím s vyplněním neváhejte! Nemůžeme zaručit, že budeme mít dostatečný počet triček a plecháčků pro ty, kteří si je předem neobjednají! U předem objednaných produktů je navíc cena nižší z důvodu hromadné objednávky!

Cena trička:
velikost XS-2XL: 160,- Kč/ks
velikost 3XL: 180,- Kč/ks
Cena plecháčku: 110,- Kč/ks

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME DO 21.3.

V případě jakýchkoli dotazů piště na pruzkumnik@pruzkumnik.cz nebo volejte na číslo 721 970 160.

Máme pro vás další oddílovou výzvu - tentokrát čistě vědomostní!
Stále doufáme, že se situace do léta uklidní natolik, aby se letos mohl uskutečnit tradiční květnový závod - Nouzovská třístovka. Abychom se na tuto akci trochu naladili, budete mít tentokrát za úkol zkusit si online Třístovku nanečisto.

Jak tuto výzvu splnit?
- Rozklikněte si na našich webových stránkách Třístovku nanečisto.
- V levém sloupečku nastavení nechte zaškrtnuté všechny kategorie kromě posledních dvou (Minimum hlavního vedoucího a Průzkumnické reálie).
- V pravém sloupečku nastavení zvolte správnou věkovou kategorii. (Rybízové: 0-11 let, Staré páky: 12-15 let, Důchodci: 16-99 let).
- Klikněte na hrát hru!
- Odpovězte správně na co největší počet otázek.
- Po skončení hry nezapomeňte vyplnit své jméno nebo přezdívku - prosím, vyplňujte jméno tak, abychom poznali, že jste to opravdu vy!
- Aby vám byla výzva započítána jako splněná, musíte v Třístovce nanečisto uspět alespoň dvakrát. Za úspěšný se počítá pokus, při kterém získáte alespoň 5 bodů! Ke svému jménu tedy prosím připište i číslo pokusu! Příklad: Kristýna T. (1) a Kristýna T. (2)
- Až Třístovku nanečisto alespoň dvakrát úspěšně zvládnete, napište nám na e-mail pruzkumnik@pruzkumnik.cz. Budeme tak mít kontrolu, že se ve výsledcích hry objevili opravdu všichni, kdo výzvu splnili!

Výzvu můžete plnit do 28.2.2021!
Každému, kdo výzvu splní, budou připsány body a započítána výprava k táboru!
Přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na vaše výsledky!

Připravili jsem pro vás menší historické okénko!

Na začátku 70. let minulého století fungoval v Kolíně technický kroužek založený a vedený panem Miloslavem Mokrým. Cílem kroužku bylo seznámit chlapce i děvčata školního věku s principy radiotechniky. Pro nás je důležitý fakt, že tento kroužek přešel v roce 1971 pod hlavičku Pionýrské organizace a přibral nové děti. 12. června téhož roku složili členové první slib na Veletově a oddíl dostal název Průzkumník!

Ano, je to tak! NÁŠ ODDÍL LETOS SLAVÍ 50 LET!

Výročí půl století fungování klubu samozřejmě nemůžeme nechat bez povšimnutí! Zveme vás proto na Nouzov, kde v sobotu 12.6.2021 toto významné jubileum společně oslavíme!
Čeká vás dobré jídlo a pití, táborák s písničkami a setkání s dávnými kamarády.

Zváni jsou všichni bývalí i současní členové a kamarádi klubu, v jejichž životě hrál náš oddíl důležitou roli a kteří by si rádi tyto časy připomněli!
Budeme rádi za sdílení této události v jakékoli formě, aby se informace o plánované oslavě dostaly k co největšímu počtu našich přátel!
Těšíme se na vás!

Zahájili jsme vybírání členských příspěvků za rok 2021.
Informace k platbě naleznete v sekci klubové příspěvky.

Při platbě prosíme o důsledné vyplnění poznámky pro příjemce - jméno, příjmení, družina. Příspěvky posílejte do nejdéle do 25.2.2021.

Máme tu pro vás výsledky první oddílové výzvy, kterou jsme spustili na konci listopadu!
Celkem se výzvy zúčastnilo 28 dětí a instruktorů. Všem gratulujeme a děkujeme za aktivní přístup!
Zde se můžete podívat na fotky úspěšných řešitelů a na správné řešení.

PF 2021
T. K. Průzkumník přeje všem čtenářům našeho webu
úspěšný rok 2021.
Snad se v příštím roce budeme moct opět setkávat a zažívat společná dobrodružství na schůzkách a výpravách.

Protože nám někteří psali, že se nemohou zúčastnit oddílové výzvy kvůli neznalosti uzlů, připravili jsme pro vás vánoční dárek!
Natočili jsme video s instrukcemi k vázání jednotlivých uzlů. Snad vás to potěší a dodá odvahu ke splnění výzvy!
Veselé Vánoce!

Termíny pro školní rok 2020 - 2021
Kalendář - výpravy a další akce.
Schůzky - družinové schůzky.

Abychom zahnali lístost ze zrušených výprav, připravili jsme pro vás oddílovou výzvu!

Na sdíleném disku najdete všechny potřebné materiály.
Navštivte 10 míst vyznačených na mapách a správně k nim přiřaďte fotografie a zajímavosti.

Je možné, že k přiřazení zajímavostí budete muset využít internet a informace o jednotlivých místech si vyhledat. Nebojte se do výzvy zapojit celou rodinu. Berte to jako nápad na společně strávený čas, při kterém se projdete, poznáte zajímavá místa a dozvíte se něco nového.

Každý, kdo se této výzvy zúčastní, dostane 20 bodů do klubového bodování. Navíc vám bude započítána jedna splněná výprava k táboru!
Správné řešení této výzvy posílejte prosím do 20.12. na e-mail pruzkumnik@pruzkumnik.cz. K zapsání výsledků můžete využít tabulku uloženou na disku, nebo si vytvořit svoji.
Pokud chcete, můžete se nám vyfotit u některého z navštívených míst (nebo i u všech) a fotky poslat společně s řešením výzvy. Z těchto fotek vytvoříme galerii úspěšných řešitelů.

Přejeme vám příjemné chvíle strávené při plnění naší výzvy a těšíme se na zaslaná řešení!

Zajímavosti, drby, klepy

K dnešnímu dni je nás 107 řádných členů Průzkumníků. Nejlepší platební morálka za poslední roky.

22. 4. 2020, Marian

Vzkazy čtenářů

Poslední výzva k zaplacení členských příspěvků za rok 2019 směřuje k nestorům a pracovní družině. Příští týden musím agendu uzavřít.

přidat vzkaz | zobrazit ostatní

Slavné výroky

Koule pro nešťastné ženichy se objevila u Stopařů.
Blonďák: Zkrátka, kdo se bude ženit, vezme si kouli od Stopařů.
 

Nouzovská třístovka

 
Powered by Betelgeuze technology
 
 

(c) T. K. Průzkumník 1997 - 2021 | Vaše připomínky | návštěvnost načítají se google data