Po roční pauze vás opět zveme na tradiční Uzlařskou regatu!

Vzhledem k probíhající pandemii onemocnění covid-19 bude nutné při vstupu na akci prokázat bezinfekčnost u všech osob starších 12 let. To lze učinit některým následovně:

U dětí ve věku 12-18 let
a) předložení dokladu o očkování,
b) předložení dokladu o prodělané nemoci v uplynulých 180 dnech,
c) potvrzení o negativním PCR testu ne starším než 72 hod.

U osob nad 18 let
a) předložení dokladu o očkování,
b) předložení dokladu o prodělané nemoci v uplynulých 180 dnech.

Děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusí!
Pro osoby do 18 let by mělo být testování na veřejných testovacích místech 5x do měsíce zdarma!

Je možné, že se podmínky účasti na akcí změní v souvislosti s možnými novými opatřeními. Sledujte proto naše webové stránky, kde budeme informace aktualizovat!

V sobotu 2. října proběhl 23. ročník Vlajkové hry.
Zatímco minulý ročník rozsahem připomínal okresní přebor, ten letošní oproti němu byl mistrovstvím ČR. Po chvíli hry svou dominanci díky lepší koordinaci prosadili Červení a Růžoví. Nakonec z lítého boje vítězně vyšli Červení.
podrobné výsledky

Termíny pro školní rok 2021 - 2022
Kalendář - výpravy a další akce.
Schůzky - družinové schůzky.

Rádi v klubu přivítáme nové členy, takže pokud máte chuť se k nám připojit, neváhejte dorazit. Nabízíme zábavu, nové kamarády, čas strávený v přírodě a poznávání naší krásné vlasti. Do naší nejmladší družiny přijímáme i předškoláky.

Pro více informací volejte na 721 970 160 nebo pište na veronika.vinklatova@pruzkumnik.cz.

Oslavili jsme 50. výročí klubu. Na tábořišti se během soboty 4. září sešlo více než 150 lidí. Oslav se zúčastnil i pan Miloslav Mokrý, zakladatel klubu, který slavnostně zakrojil výroční dort.

video: Výročí 50 let očima Šédi

Česká rada dětí a mládeže vydává více než 20 let zpravodaj Archa, který čtenáře informuje o událostech důležitých pro spolkovou činnost. Archa vychází jednou měsíčně v tištěné i elektronické podobě.
Tématem květnového čísla Archy bylo předávání zkušeností mezi generacemi. Na 4. straně najdete článek o našem klubu a jeho činnosti s dětmi nejen v době pandemie.

Šéďa připravil digitální verze původních tištěných Nouzovských žurnálů.
Ve formátu pdf jsou k dispozici jednotlivá čísla z let 1991 - 2006.

Historicky první Oddílová karanténní kuchařka, která vznikla během březnové oddílové výzvy je online. Celkem se sešlo 40 receptů. Ve fotogalerii se můžete podívat na malou ochutnávku. Celá kuchařka je volně ke stažení.

Koná se právě teď

kam:

Kolín

sraz:

12:00 hodin, 4. 12. 2021, sobota
Obchodní akademie Kolín

návrat:

17:00 hodin
Obchodní akademie Kolín

s sebou:

Doklad o bezinfekčnosti (seznam přijímaných způsobů doložení bezinfekčnosti naleznete v horní části naší webové stránky). Děti do 12 let bezinfekčnost dokládat nemusí.

RESPIRÁTOR, pohodlné sportovní oblečení (mikinu s sebou, bývá chladno), obuv se světlou podrážkou (nebo protiskluzové ponožky), svačinu a pití na celé odpoledne, uzlovačku na rozcvičku, polštářek (na sezení)

poznámka:

I letos se uskuteční závod v kategorii "Rodiče a dítě". Rádi bychom tímto pozvali rodiče, aby podpořili naše nejmladší členy (předškoláci, prvňáci) v soutěži vázání uzlů a utkali se spolu s nimi o krásné ceny.
Z organizační důvodů Vás žádáme, abyste se do této kategorie hlásili předem. Přihlášky prosím posílejte na e-mail veronika.vinklatova@email.cz.

Vzhledem k neustále vznikajícím novým opatřením je možné, že budou podmínky vstupu na akci změněny či že bude akce zrušena. SLEDUJTE PROTO PROSÍM NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY, KDE BUDEME INFORMACE AKTUALIZOVAT.

Kontakt: Werča - 721 970 160

Událost pro Outlook ve formátu iCalendar | Tisknout více pozvánek na A4 15. 11. 2021, Werča

Zajímavosti, drby, klepy

K dnešnímu dni je nás 107 řádných členů Průzkumníků. Nejlepší platební morálka za poslední roky.

22. 4. 2020, Marian

Vzkazy čtenářů

Tak jsme se rozhodli doraziti na vaši Uzlařskou regatu a poměřit své rychlé prstíky. Už se těšíme, že poznáme nový oddíl, který má tak dlouhopu historii a tradici. A pozor dorazí s námi i Kraken :.-)))

přidat vzkaz | zobrazit ostatní

Slavné výroky

Aleš: Ja spím na koleji.
Šprot: A tam jezděj vlaky?
 

Nouzovská třístovka

 
Powered by Betelgeuze technology
 
 

(c) T. K. Průzkumník 1997 - 2021 | Vaše připomínky | návštěvnost načítají se google data